O Nas

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim jesteśmy pasjonatami. Kochamy Land i Range Rovery. Uwielbiamy rozwiązywać nietypowe problemy tych aut, doradzać Wam w sprawie doposażenia, prowadzić długie pogadanki na tematy off roadowe.

Nasza siedziba, to najbardziej Land Roverowe miejsce w całym województwie Kujawsko-Pomorskim. Zapraszamy wszystkich miłośników Land Rovera – choćby tylko po to, aby przyjechać i pogadać w miłej, land roverowej atmosferze.

 

Telefon

tel. +48 662 555 143
e-mail: biuro@land-klimat.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 8.00 – 17.00

 

 

  • Prowadzimy diagnostykę komputerową samochodów Land i Range Rover, a także Jaguar oraz profesjonalny tuning silników. Jest to jedyny specjalistyczny punkt Land i Range Rovera w Województwie Kujawsko-Pomorskim dysponujący dwoma najlepszymi, diagnostycznymi narzędziami dla tych pojazdów w tym systemem autoryzowanym przez Land Rovera.
  • Mamy największy w Województwie Kujawsko – Pomorskim magazyn części zamiennych i eksploatacyjnych do wszystkich typów Land i Range Roverów. Dostępne są części oryginalne oraz bardzo dobre i sprawdzone zamienniki
  • Zajmujemy się organizacją rajdów, zlotów i wypraw dedykowanych użytkownikom 4×4
  • Doradzamy w zakresie wyposażenia pojazdów wyprawowych na bazie Land i Range Rovera
  • Współpracujemy z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi polskimi oraz zagranicznymi dostawcami części oraz serwisami LR i RR
  • Prowadzimy sprzedaż używanych samochodów Land i Range Rover.

 

Gdzie jesteśmy?

Umów się na wizytę

Jeśli masz jakieś ptania bądź chcesz dokonać serwisu w naszym warsztacie, umów się na wizytę.

Kontakt

ul. Szosa Gdańska 81,
86-031 Osielsko
Województwo Kujawsko – Pomorskie

GPS
N 53º11’33.6″ E 18º04’29.3″

tel. +48 662 555 143
e-mail: biuro@land-klimat.pl